KATALOGI ONLINE

Dział Gromadzenia proponuje

 

 

Czasopismo kaliskich bibliotekarzy

 

___________________

 

 

 

 

Dane adresowe

PBP KSIĄŻNICA PEDAGOGICZNA
IM. ALFONSA PARCZEWSKIEGO
UL. POŁUDNIOWA 62
62-800 KALISZ
Rok powołania Biblioteki - 1949

Wypożyczalnia: telefon: (62) 767 68 83
Czytelnia: telefon: (62) 767 68 83
Sekretariat: telefon/fax: (62) 757 13 21
e-mail: biblioteka@kp.kalisz.pl

Dyrektor: mgr Jolanta Nowosielska
e-mail: j.nowosielska@kp.kalisz.pl

z-ca Dyrektora: mgr Beata Sysiak
tel. (62) 757 13 21
e-mail: b.sysiak@kp.kalisz.pl

DZIAŁY

Dział gromadzenia, uzupełniania i opracowania zbiorów
Kierownik: mgr Małgorzata Kołodziej
tel. (62) 767 68 58
e-mail: m.kolodziej@kp.kalisz.pl

Dział udostępniania zbiorów
Kierownik: mgr Marianna Marciniak
tel. (62) 767 68 83
e-mail: m.marciniak@kp.kalisz.pl

Dział magazynów i konserwacji zbiorów
Kierownik: mgr Marcin Mikołajczyk
tel. (62) 767 68 64
e-mail: m.mikolajczyk@kp.kalisz.pl

Dział informacyjno-bibliograficzny (informatorium)
Kierownik: mgr Henryka Karolewska
tel. (62) 767 68 83,
e-mail: h.karolewska@kp.kalisz.pl

Dział naukowo-wydawniczy i doskonalenia zawodowego
Kierownik: dr Elżbieta Steczek-Czerniawska
e-mail e.czerniawska@kp.kalisz.pl

Dział zbiorów specjalnych
Kierownik: dr Bogumiła Celer
tel. (62) 767 68 58
e-mail: b.celer@kp.kalisz.pl

Dział ekonomiczny
Główna Księgowa: mgr Anna Kubiak
tel. (62) 767 68 80
e-mail: a.kubiak@kp.kalisz.pl

Dział administracyjny
Referent ds. administracyjno-kadrowych
Marlena Baworowska
tel. (62) 757 13 21
e-mail: j.baworowska@kp.kalisz.pl

FILIE KSIĄŻNICY

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Jarocinie
Kierownik:
mgr Aurelia Kodeniec
ul. Kościuszki 16
63-200 Jarocin
tel. (62) 747 22 63,
e-mail kp.jarocin@kp.kalisz.pl

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Kępnie
Kierownik:
mgr Stefania Brzezińska-Michalska
ul. Sienkiewicza 26
63-600 Kępno
tel. (62) 782 27 28,
e-mail kp.kepno@kp.kalisz.pl

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Krotoszynie
Kierownik:
mgr Beata Urbańska
ul. Mickiewicza 11
63-700 Krotoszyn
tel. (62) 725 34 73,
e-mail kp.krotoszyn@kp.kalisz.pl

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Ostrowie Wielkopolskim
Kierownik:
mgr Małgorzata Horodecka
ul. Limanowskiego 17
63-400 Ostrów Wlkp.
tel. (62) 736 68 54,
e-mail kp.ostrow@kp.kalisz.pl

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Ostrzeszowie
Kierownik:
mgr Maria Stagraczyńska
ul. Sikorskiego 19
63-500 Ostrzeszów
tel. (62) 730 30 09,
e-mail kp.ostrzeszow@kp.kalisz.pl

PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
Filia w Pleszewie
Kierownik:
mgr Justyna Biegańska
ul. Ogrodowa 13
63-300 Pleszew
tel. (62)742 16 54,
e-mail kp.pleszew@kp.kalisz.pl