Dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniach 11-13 listopada 2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 
Jest to wydarzenie cyklicznie organizowane przez portal Dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja.
Dyktando co roku gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim uczestniczyć każdy, bez względu na wiek. 
Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy.
Fundacja do tej pory wyekspediowała już 8 tirów z towarem o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.
Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest serwis edukacyjny www.dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda przygotowana została jak zawsze, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Skip to content