Konkurs – Koleje Wielkopolskie przyszłości

„Koleje Wielkopolskie przyszłości” to temat czwartej edycji konkursu organizowanego przez Koleje Wielkopolskie pod nazwą „Pociąg do sztuki”.

W związku z tym konkursem zostaną do Państwa dostarczone plakaty informujące o konkursie.

Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców Wielkopolski do kreatywnego interpretowania i przedstawiania wizji kolei przyszłości. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć grafikę przedstawiającą Koleje Wielkopolskie przyszłości, którą można interpretować na dowolny sposób!

Czwarta, wakacyjna edycja konkursu ma na celu zachęcenie mieszkańców Wielkopolski do twórczego przedstawiania oryginalnych i kreatywnych pomysłów na kolej przyszłości.

Na zwycięzców tegorocznej edycji konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Zdobywa pierwszego miejsca otrzyma laptop MacBook Air 13. Uczestnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają iPhone 15, a czwarte i piąte miejsce zostanie nagrodzone tabletem iPad.

Praca Konkursowa będzie oceniana przez Komisję pod kątem dbałości o szczegóły oraz kreatywnego podejścia do tematu. Praca Konkursowa musi spełniać następujące wymagania:

•             Format B1;

•             Minimum 300 dpi;

•             orientacja pionowa;

•             praca musi posiadać tytuł;

•             plik w formacie pdf.

Konkurs rozpoczyna się 3 czerwca 2024 roku i trwa do 18 sierpnia 2024 roku; regulamin dostępny będzie na stronie  https://koleje-wielkopolskie.com.pl/ w Aktualnościach od 3.06.2024r.

Prace należy wysyłać na adres e-mail: pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *