„Uroki mojego miasta i regionu inspirowane twórczością artystyczną Władysława Kościelniaka”

„Uroki mojego miasta i regionu inspirowane twórczością artystyczną Władysława Kościelniaka”, to hasło tegorocznej IV edycji konkursu „Rodzinne potyczki” organizowanego przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Książnicę Pedagogiczną im. A. Parczewskiego w Kaliszu wraz z filiami w Pleszewie, Jarocinie, Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie, Ostrzeszowie i Kępnie.
Konkurs wpisuje się w obchody Roku Braci Kościelniaków w Kaliszu.
Tegoroczne zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej w formacie A3, przedstawiającej zabytki architektury regionalnej.
Praca może być wykonana dowolną techniką i musi być zgodna z tematem konkursu.
Samodzielnie wykonane prace należy dostarczyć w terminie do 15 maja pocztą tradycyjną lub osobiście do siedziby biblioteki.
Konkurs odbywa się w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe – klasy VII i VIII, szkoły ponadpodstawowe, studenci oraz osoby dorosłe.
Przy ich ocenie pod uwagę będą brane przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne pracy, jej innowacyjność oraz pracochłonność i staranność wykonania.
Ogłoszenie wyników nastąpi do 6 czerwca na stronie internetowej Publicznej Biblioteki Pedagogicznej Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu oraz w mediach społecznościowych placówki i jej filii.
Natomiast uroczyste wręczenie nagród zostało zaplanowane na 13 czerwca w siedzibie biblioteki w Kaliszu.
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin: https://kp.kalisz.pl/pdf/32023/REGULAMIN.pdf

Załącznik 1: https://kp.kalisz.pl/pdf/32023/Za%C5%82%C4%85cznik1.pdf

Skip to content